Przecinak do elektronarzędzi wybijak stożkowy 180x3mm 7"x1/8" Kennedy KEN2892450K (KBE2893001Y)
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi wybijak stożkowy 180x3mm 7"x1/8" Kennedy KEN2892450K
Kennedy KEN-289-2450K
KEN2892450K
PRZECINAK DO ELEKTRONARZEDZI, WYBIJAK stozk. 180x3mm (7"x1/8") Kennedy
KEN-289-2450K
SM.CK016,28,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do wszystkich przenośnych młotów, włączając CP, Desoutter, Kobe, Toku i YK.
KEN-289-1070K: Przecinak płaski - 178 x 15mm.
KEN-289-2300K: Gładki młotek - 75 x 25mm.
KEN-289-2350K: Przecinak nitów - 145 x 25mm.
KEN-289-2400K: Przecinak do płyt - 150mm.
KEN-289-2450K: Wybijak stożkowy - 180 x 3mm.
KEN-289-2500K: Wybijak prosty - 180 x 12mm.
KEN-289-2550K: Rozbijak - 180 x 12mm.
KEN-289-2600K: Przecinak spawów - 180 x 12mm.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.15 |
| UNSPSC Code | 27112800 |
| eCl@ss Code | 21049104 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2892450K |
| EAN13 Barcode | 5036140104792 |
| Type | Taper Punch |
| Waga elementu | 150 g |
| Chisel Length | 180 mm |
| Chisel Width | 3 mm |
| Chisel Width | 1/8" cal |
| Chisel Length | 7" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 180 mm 7" cal |
| Szerokość całk. | 3 mm 1/8" cal |
| Numer produktu | 30827 |
| Typ chwytu | |
| Chisel Type | Taper Punch |
| Chisel Cutting Edge | mm |