Przecinak do robót murarskich 6"x1/4"x1/2" Sitesafe SSF5051260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do robot murarskich 6"x1/4"x1/2" Sitesafe SSF5051260K
Sitesafe SSF-505-1260K
SSF5051260K
PRZECINAK DO ROBOT MURARSKICH 6"x1/4"x1/2" Sitesafe
SSF-505-1260K
SM.CK016,9,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal chromowo-wanadowa
Wyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą, zgodne z: BS 3066.
Przecinak dziobak
Używany do żłobienia muru.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140189195 |
| eCl@ss Code | 21040605 |
| Długość | 150 mm |
| Octagon | 12 mm |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Szerokość całk. | 20 |
| Supplier Part No. | 5051260K |
| UNSPSC Code | 27111901 |
| Szerokość | 6 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Diameter | |
| Szerokość ostrza | 6mm 1/4" cal |
| Comb Type | |
| Contents | |
| Jaw Capacity | mm |
| Materiał | |
| Octagon | 12mm |
| Długość całkowita | 150mm |
| Typ produktu | Cross-cut Chisel |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Handle Material | Stal |
| Protection Features | |
| Kształt chwytu | Octagonal |
| Special Features | |
| End Shape | |
| End Type | |
| To Suit Octagon | mm |