Przecinak i frez do rur 3-30mm x150mm Kennedy KEN5885500K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak i frez do rur 3-30mm x150mm Kennedy KEN5885500K
Kennedy KEN-588-5500K
Przecinak i frez do rur 3-30mmx150mm
KEN-588-5500K
Opis produktu
Jeden krążek tnący i dwie rolki. Zalecany to rurek ze stali nierdzewnej,mosiądzu i miedzi. Składany frez rurowy.
KEN-588-5590K: Ostrze zapasowe do -5500K
KEN-588-5790K: Ostrze zapasowe do -5720K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cutting Capacity | 1/8"-1 1/8" in |
| Cutting Capacity | 3 - 30mm |
| Kod EAN13 | 5036140142688 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Suitable For | Aluminium, Brass, Copper & Steel |
| Kod UNSPSC | 23241610 |
| Waga elementu | 195g |
KEN5885500K
PRZECINAK I FREZ DO RUR 3-30mmx150mm Kennedy
KEN-588-5500K
SM.CK016,22,5ZLNE
Narzędzia Cromwell