Przecinak podłogowy 9"x2.1/4" z uchwytem Sitesafe SSF5051370K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak podłogowy 9"x2.1/4" z uchwytem Sitesafe SSF5051370K
Sitesafe SSF-505-1370K
SSF5051370K
PRZECINAK PODLOGOWY Z UCHWYTEM 9"x2.1/4" Sitesafe
SSF-505-1370K
SM.CK016,32,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal chromowo-wanadowa
Wyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą, zgodne z: BS 3066.
Przecinak podłogowy
Służy do podważania desek podłogowych i cięcia zaczepów desek przed ułożeniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140189256 |
| eCl@ss Code | 21040605 |
| Długość | 230 mm |
| Octagon | 16 mm |
| Głębokość całk. | 80 |
| Długość całkowita | 225 |
| Waga całkowita | 0.53 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Supplier Part No. | 5051370K |
| UNSPSC Code | 27111901 |
| Szerokość | 55 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Diameter | |
| Szerokość ostrza | 55mm 2-1/4" cal |
| Comb Type | |
| Contents | |
| Jaw Capacity | mm |
| Materiał | |
| Octagon | 16mm |
| Długość całkowita | 230mm |
| Typ produktu | Electrician/Flooring Chisel |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Handle Material | Plastic/Steel |
| Protection Features | |
| Kształt chwytu | Octagonal |
| Special Features | |
| End Shape | |
| End Type | |
| To Suit Octagon | mm |