Przedłużacz do dłutowania 8"x1.1/2" Kennedy KEN5056870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
322,20 zł
Cena regularna:
261,95 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz do dłutowania 8"x1.1/2" Kennedy KEN5056870K
Kennedy KEN-505-6870K
Przedłużacz do DLUTOWANIA 8"x1.1/2"
KEN-505-6870K
Opis produktu
Używany w rytownictwie i ogólnych pracach murarskich.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109940 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 200mm |
| Octagon | 18mm |
| Głębokosć całk./opak. | 17 |
| Długość całk./opak. | 200 |
| Waga całkowita | 0.54 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 38mm |
KEN5056870K
PRZEDLUZACZ DO DLUTOWANIA 8"x1.1/2" Kennedy
KEN-505-6870K
SM.CK016,108,9ZLNE
Narzędzia Cromwell