Przedłużacz podpórki M12x65mm SC10 Indexa IND4253050F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$44.53
Cena regularna:
$36.20
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz podpórki M12x65mm SC10 Indexa IND4253050F
Indexa IND-425-3050F
IND4253050F
Przedłużacz podpórki SC10 M12x65mm Indexa IND4253050F
IND-425-3050F
SM.CK016,132ZLNE
Materiał: stal węglowa.
Twardość: HRC 40.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Diameter B | 65 mm |
| Wymiar C | 36 mm |
| Wymiar D | 40 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086357 |
| Height A | M12 |
| Numer produktu | SC100265 |
| Supplier Part No. | 4253050F |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.54 kg |