Przedłużacz zwijany 15m 4-gniazdowy Kobe KBE2810080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz zwijany 15m 4-gniazdowy Kobe KBE2810080K
Kobe KBE-281-0080K
KBE2810080K
15M CABLE REEL 4-SOCKET 13A 240V Kobe KBE2810080K
KBE-281-0080K
Opis produktu
4 gniazdowy, 240V/13A uniwersalny przedłużacz zwijany do użytku domowego i biurowego. Całkowicie zamknięta kaseta z rączką do przenoszenia i zwijania. Spełnia wymagania norm BS6500/1363A/EN61242, wyposażony w zabezpieczenie termiczne.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe Tools |
| Długość przewodu | 15 m |
| Kod EAN13 | 5036140291119 |
| Kod eCl@ss | 27142602 |
| Nr produktu | KBE-281-0080K |
| Kod UNSPSC | 26121635 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Waga elementu | 1.3 kg |
SM.CK016,158,8ZLNE