Przedłużka 1/2" 125mm 1/2" Yamoto YMT5826480K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 125mm 1/2" Yamoto YMT5826480K
Yamoto YMT-582-6480K
YMT5826480K
PRZEDLUZACZ 125mm 1/2" Yamoto
YMT-582-6480K
SM.CK016,17,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowe wykończenie.
Standardowy
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| Drive | 1/2" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140213814 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Długość całkowita | 125 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-6480K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 195 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 125mm 5" cal |
| Typ produktu | Extension Bar |
| Drive Type | |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Drive Size | 1/2" cal |