Przedłużka 1/2" 250mm 1/2" Yamoto YMT5826500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 250mm 1/2" Yamoto YMT5826500K
Yamoto YMT-582-6500K
YMT5826500K
PRZEDLUZACZ 250mm 1/2" Yamoto
YMT-582-6500K
SM.CK016,26,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowe wykończenie.
Standardowy
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| Drive | 1/2" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140213821 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-6500K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 385 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 250mm 10" cal |
| Typ produktu | Extension Bar |
| Drive Type | |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Drive Size | 1/2" cal |