Przedłużka 1/4"x50mm 2" Kennedy KEN5837490K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 1/4"x50mm 2" Kennedy KEN5837490K
Kennedy KEN-583-7490K
Przedłużacz 1/4"x50mm (2")
KEN-583-7490K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142039 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 2" calowe |
| Długość | 50mm |
| Waga całkowita | 0.023 |
| Square Drive | 1/4" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 24g |
KEN5837490K
PRZEDLUZACZ 1/4"x50mm (2") Kennedy
KEN-583-7490K
SM.CK016,20,4ZLNE
Narzędzia Cromwell