Przedłużka 1"x150mm 6" Kennedy KEN5837660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 1"x150mm 6" Kennedy KEN5837660K
Kennedy KEN-583-7660K
Przedłużacz 1"x150mm (6")
KEN-583-7660K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142190 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 150mm |
| Długość | 6" calowe |
| Square Drive | 1" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 610g |
KEN5837660K
PRZEDLUZACZ 1"x150mm (6") Kennedy
KEN-583-7660K
SM.CK016,169,2ZLNE
Narzędzia Cromwell