Przedłużka 1"x305mm 12" Kennedy KEN5837700K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
54,32 €
Cena regularna:
44,16 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 1"x305mm 12" Kennedy KEN5837700K
Kennedy KEN-583-7700K
Przedłużacz 1"x305mm (12")
KEN-583-7700K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142220 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 12" calowe |
| Długość | 300mm |
| Square Drive | 1" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 2500g |
KEN5837700K
PRZEDLUZACZ 1"x305mm (12") Kennedy
KEN-583-7700K
SM.CK016,191,5ZLNE
Narzędzia Cromwell