Przedłużka 3" do grzechotki 3/8" Yamoto YMT5824960K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 3", 3/8" Yamoto YMT5824960K
Yamoto YMT-582-4960K
YMT5824960K
PRZEDLUZACZ 3", 3/8" Yamoto
YMT-582-4960K
SM.CK016,7,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowe wykończenie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| Drive | 3/8" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140213067 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Długość całkowita | 75 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-4960K |
| Typ | Standard |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 80 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grip | |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 75mm 3" cal |
| Typ produktu | Extension Bar |
| To suit Ratchet Number | |
| Waga elementu | 80g |
| Size System | Imperial |
| Drive Size | 3/8" cal |