Przedłużka Wobble 10" do grzechotki 3/8" Yamoto YMT5825140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz Wobble 10" 3/8" Yamoto YMT5825140K
Yamoto YMT-582-5140K
YMT5825140K
PRZEDLUZACZ 10" WOBBLE 3/8" Yamoto
YMT-582-5140K
SM.CK016,21,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowe wykończenie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| Drive | 3/8" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140213111 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-5140K |
| Typ | Wobble |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 260 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grip | |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 250mm 10" cal |
| Typ produktu | Extension Bar |
| To suit Ratchet Number | |
| Waga elementu | 260g |
| Size System | Imperial |
| Drive Size | 3/8" cal |