Przedłużka z blokadą 12" do grzechotki 3/8" Kennedy KEN5825150K
dostępny
Cena regularna:
137,80 zł
Cena regularna:
112,03 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz z blokadą 12", 3/8" Kennedy KEN5825150K
Kennedy KEN-582-5150K
Przedłużacz z BLOKADA 12", 3/8"
KEN-582-5150K
Opis produktu
Wysokiej jakości wykonanie chromowo-wanadowe, w pełni wyszlifowane. Wszystkie z ruchomym uchwytem.Z blokadą
Dźwignia przedłużacza z grzechotką pociąga pręt wewnatrz rurki która blokuje kulkę zaciskową nasadki, utrzymując nasadkę w rurce. Wskazane do użytku gdzie jest ryzyko pozostawienia nasadki w zagłebieniu.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 3/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140133525 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość całk./opak. | 300mm |
| Nr produktu | KEN-582-5150K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 15g |
KEN5825150K
PRZEDLUZACZ Z BLOKADA 12", 3/8" Kennedy
KEN-582-5150K
SM.CK016,74,5ZLNE
Narzędzia Cromwell