Przenośny stół warsztatowy z imadłem Kennedy KEN4054600K KEN-405-4600K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
151,56 €
Cena regularna:
123,22 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przenośny stół warsztatowy z imadłem Kennedy KEN4054600K KEN-405-4600K
Kennedy KEN-405-4600K
PORTABLE BENCH & VICE Kennedy KEN4054600K
Części zapasowe dostępne w ofercie:
KEN4054610K: Zapasowe bloki uchwytowe
KEN4054620K: Wymienne gumowe stopki (opk. 4 szt.)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Opis | 4 in 1 Portable Workbench |
| EAN13 Barcode | 5036140075061 |
| eCl@ss Code | 21100201 |
| Głębokość całk. | 590 |
| Długość całkowita | 140 |
| Waga całkowita | 12.76 |
| Szerokość całk. | 670 |
| Supplier Part No. | 4054600K |
| UNSPSC Code | 24102006 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość | 800 mm |
| Load Capacity | kg kilogram |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Workbench and Vice |
| Waga | kg kilogram |
| Szerokość | 650 mm |
| Additional Features | Quick Lock and release action Rapid Fold/Unfold |
SM.CK016,475ZLNE