Przepychacz gumowy 4" Kennedy KEN5887300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przepychacz gumowy 4" Kennedy KEN5887300K
Kennedy KEN-588-7300K
PRZEPYCHACZ gumowy 4"
KEN-588-7300K
Opis produktu
Przepychacz gumowy. Wytwarza ciśnienie wody celem wypchnięcia zatkania i oczyszczenia przewodu. Jednoczęściowa guma.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140035447 |
| Kod eCl@ss | 36000000 |
| Plunger Size | 100mm |
| Plunger Size | 4" calowe |
| Nr produktu | Z1751 |
| Typ | Universal |
| Kod UNSPSC | 20111610 |
| Waga elementu | 120g |
KEN5887300K
PRZEPYCHACZ GUMOWY 4" Kennedy
KEN-588-7300K
SM.CK016,14ZLNE
Narzędzia Cromwell