Przepychacz gumowy zatrzaskowy 4" Kennedy KEN5887310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przepychacz gumowy zatrzaskowy 4" Kennedy KEN5887310K
Kennedy KEN-588-7310K
PRZEPYCHACZ gumowy zATRZASKOWY 4"
KEN-588-7310K
Opis produktu
Przepychacz gumowy. Wytwarza ciśnienie wody celem wypchnięcia zatkania i oczyszczenia przewodu. Jednoczęściowa guma.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140035454 |
| Kod eCl@ss | 36000000 |
| Plunger Size | 100mm |
| Plunger Size | 4" calowe |
| Nr produktu | Z1781 |
| Typ | Lockfast |
| Kod UNSPSC | 20111610 |
| Waga elementu | 125g |
KEN5887310K
PRZEPYCHACZ GUMOWY zATRZASKOWY 4" Kennedy
KEN-588-7310K
SM.CK016,16,9ZLNE
Narzędzia Cromwell