Przewód 12"x1/4" do chłodziwa calowy Indexa IND4476210K IND-447-6210K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewód 12"x1/4" do chłodziwa calowy Indexa IND4476210K IND-447-6210K
Indexa IND-447-6210K
IND4476210K
Przewód do chłodziwa 12"x1/4" Indexa IND4476210K
IND-447-6210K
SM.CK016,73,8ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/4" cal |
| Brand | Indexa |
| Kolor | Green |
| EAN13 Barcode | 5036140087729 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| Głębokość całk. | 15 |
| Długość całkowita | 110 |
| Waga całkowita | 0.006 |
| Szerokość całk. | 110 |
| Supplier Part No. | 4476210K |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 40 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Hose Diameter | in. inch mm |
| Hose Length | in. inch m metre |
| Materiał | Acetal |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Tube Segment |
| Waga | 40g |
| Inlet Size | |
| Size | 1/4" cal |
| Nozzle Size | in. inch mm |
| Nozzle Type | |
| Includes | Item only |
| Bore Size | 1/4 in. inch mm |
| Additional Features | 12" Long Chemical resistant Non-conductive |
| Pack Quantity | 1 szt; elem. |
| Shield Size | in. inch |