Przewód do chłodziwa 1/2" 7,5m 25ft Indexa IND4477250K IND-447-7250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
2 053,10 zł
Cena regularna:
1 669,19 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewód do chłodziwa 1/2" 7,5m 25ft Indexa IND4477250K IND-447-7250K
Indexa IND-447-7250K
IND4477250K
KC-016,1125ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/2" cal |
| Marka, producent | Indexa |
| Kolor | Green |
| EAN13 | 5036140087927 |
| ecl@ss | 37110290 |
| Długość całkowita | 25" cal |
| Długość całkowita | 7,5 m |
| Oznaczenie | IND-447-7250K |
| UNSPSC | 40141700 |
| Waga | 1637 g |