Przewód do chłodziwa 13"x1/2" Indexa IND4477210K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewód do chłodziwa 13"x1/2" Indexa IND4477210K
Indexa IND-447-7210K
IND4477210K
SM.CK016,53,3ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/2" cal |
| Marka | Indexa |
| Kolor | Green |
| EAN13 Barcode | 5036140087910 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| Długość całk. | 11" cal |
| Długość całk. | 275 mm |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 69 g |