Przewód do chłodziwa 25'0"x3/4" Indexa IND4478250K IND-447-8250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
2 588,60 zł
Cena regularna:
2 104,55 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewód do chłodziwa 25'0"x3/4" Indexa IND4478250K IND-447-8250K
Indexa IND-447-8250K
IND4478250K
SM.CK016,1420ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 3/4" cal |
| Marka | Indexa |
| Kolor | Green |
| EAN13 Barcode | 5036140088092 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| Długość całk. | 25" cal |
| Długość całk. | 7,5 m |
| Sup. Part No. | IND-447-8250K |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 2381 g |