Przewód do chłodziwa zestaw 1/2" Indexa IND4477910K
dostępny
Cena regularna:
52,49 €
Cena regularna:
42,67 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewody do chłodziwa, zestaw 1/2" Indexa IND4477910K
Indexa IND-447-7910K
IND4477910K
KC-016,74,2ZN/SM.[NM]
Zawartość:
-6910K: 12” wąż, 4 końcówki wyl., 2 złącza
-7910K: 13” wąż, 3 końcówki wyl., 2 złącza
-8910K: 14” wąż, 2 końcówki, 1 złącza
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/2" cal |
| Średnica otworu | 2 mm |
| Marka, producent | Indexa |
| Content | 13" Hose, 3 Nozzles, 2 Connectors |
| EAN13 | 5036140088054 |
| ecl@ss | 37110290 |
| Oznaczenie | IND-447-7910K |
| UNSPSC | 40141700 |
| Waga | 91 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green Orange |
| Hose Diameter | in. inchmm |
| Hose Length | in. inch m metre |
| Materiał | Acetal |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | |
| Waga | 91g |
| Inlet Size | |
| Rozmiar | in. inch |
| Nozzle Size | 1/2 in. inchmm |
| Nozzle Type | Pointed |
| Includes | 13" Hose 2 Connectors 3 Nozzles |
| Bore Size | 1/2 in. inchmm |
| Additional Features | Chemical resistant Non-conductive |
| Pack Quantity | 6 szt; elem. |
| Shield Size | in. inch |