Przewody do chłodziwa zestaw 3/4" Indexa IND4478910K IND-447-8910K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
157,70 zł
Cena regularna:
128,21 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewody do chłodziwa zestaw 3/4" Indexa IND4478910K IND-447-8910K
Indexa IND-447-8910K
IND4478910K
Przewody do chłodziwa zestaw 3/4" Indexa IND4478910K
IND-447-8910K
Opis produktu
Modularny system przewodów do chłodziwa jest idealny dla chłodziwa, płynów i węży powietrznych. Użyteczne dla obróbki wymagającej chłodziwa, iskrowego wypalania, narzędzi pneumatycznych do 50 PSI (powietrze) i 30 PSI (chłodziwo). Kierunek odpływu jest łatwy i dokładnie określony - bez odprysków. Wszystkie elementy są w pełni zamienne i zastępcze jeśli pojedynczy element jest uszkodzony. Wykonane z nieprzewodzącego i chemicznie odpornego acetalu. Dostępne z otworem: 6mm (1/4”), 12mm (1/2”) i 18mm (3/4”). Wąż dostępny jest w dwóch kolorach zielonym lub niebieskim, wszystkie inne elementy są pomarańczowe. Elementy gwintowane są kompatybilne z gwintem BSPT.Zawartość:
-6910K: 12” wąż, 4 końcówki wyl., 2 złącza
-7910K: 13” wąż, 3 końcówki wyl., 2 złącza
-8910K: 14” wąż, 2 końcówki, 1 złącza
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 18 mm |
| Średnica otworu | 3/4" cal |
| Brand | Indexa |
| Content | 14" Hose, 2 Nozzles, 1 Connectors |
| EAN13 Barcode | 5036140088146 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| Supplier Part No. | 4478910K |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 126 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green Orange |
| Hose Diameter | in. inch mm |
| Hose Length | in. inch m metre |
| Materiał | Acetal |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | |
| Waga | 126g |
| Inlet Size | |
| Size | in. inch |
| Nozzle Size | 3/4 in. inch mm |
| Nozzle Type | Pointed |
| Includes | 14" Hose 1 Connectors 2 Nozzles |
| Bore Size | 3/4 in. inch mm |
| Additional Features | Chemical resistant Non-conductive |
| Pack Quantity | 4 szt; elem. |
| Shield Size | in. inch |
SM.CK016,86,2ZLNE