Przymiar kreskowy 150mm 6" kieszonkowy Senator SEN5183500K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar kreskowy 150mm 6" kieszonkowy Senator SEN5183500K
Senator SEN-518-3500K
SEN5183500K
Przymiar kreskowy Kieszonkowy 150mm/6" Senator SEN5183500K
SEN-518-3500K
SM.CK016,13,2ZLNE
Okrągłe zakończenie. Elastyczna miara hartowana i nierdzewna. 13mm szerokość ostrza ze specjalną prowadnicą. Na odwrocie jest tabela wymiarowa metryczno-calowa. Na odwrocie jest tabela wymiarowa metryczno-calowa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140006973 |
| eCl@ss Code | 21170301 |
| Głębokość całk. | 2 |
| Długość całkowita | 230 |
| Waga całkowita | 0.024 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Scale Type | Metric and Inch |
| Supplier Part No. | SEN-518-3500K |
| UNSPSC Code | 41111604 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 150mm 6" cal |
| Materiał | Stainless Steel |
| Numer produktu | 100054SC |
| Standard | |
| Typ | Engineers Rule |
| Szerokość | mm |
| Hook Type | Pocket clip |
| Surface Finish | |
| Units of Measurement | Inch Metryczny |
| Additional Features | 12mm blade width Reverse side is marked with 1/64" to mm conversion table |