Przymiar kreskowy 1m drewniany Kennedy KEN5183980K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar drewniany 1m Kennedy KEN5183980K
Kennedy KEN-518-3980K
Przymiar kreskowy DREWNIANY 1M
KEN-518-3980K
Opis produktu
Wykonana z drewna bukowego, aby uzyskać wytrzymałość i elastyczność, malowana na kolor jasno żółty. Podziałka metryczna i calowa, duża, wyraźna i głęboka w celu zwiększenia żywotności narzędzia i ułatwienia odczytu.Dostępne rozmiary: 1mx5 zagięć; 2 mx10 zagięć.
Podziałka: metryczna – mm i cm (cyfry cm w kolorze czerwonym)
calowa – 1/16”, 1/8”, 1/4”, 1/2”, 1”. Dokładność: Klasa III.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Angle Type | |
| Blade Dimensions | |
| Długość ostrza | 100 cm |
| Szerokość ostrza | |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kolor | Yellow |
| Kod EAN13 | 5036140111776 |
| Kod eCl@ss | 21170303 |
| Features | Folding |
| Powłoka, wykończenie | Bez połowki, niepokryty |
| For Use With | |
| Graduation Marking Colours | Red |
| Graduation Type | Inch - 1/16", 1/8", 1/4", 1/2", 1". |
| Zawiera | |
| Materiał | Beechwood |
| Nr produktu | KEN-518-3980K |
| Typ | Rule |
| Kod UNSPSC | 27111800 |
KEN5183980K
PRZYMIAR KRESKOWY DREWNIANY 1M Kennedy
KEN-518-3980K
SM.CK016,18,6ZLNE
Narzędzia Cromwell