Przymiar stalowy kreskowy 600mm Kennedy KEN5182950K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
204,70 zł
Cena regularna:
166,42 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar stalowy kreskowy 600mm Kennedy KEN5182950K
Kennedy KEN-518-2950K
KEN5182950K
600mm/24" FOLDING STEEL RULE Kennedy KEN5182950K
Kennedy KEN-518-2950K
SM.CK016,133,4ZLNE
Ten składany przymiar wykonany jest z nierdzewnej stali hartowanej stali sprężynującej polerowanym wyko?„czeniu i jest zarżwno elastyczny i nierdzewny. To jest mocne, solidne narzędzie dla inżyniera. Posiada podziałkę w mm, a w cm z drugiej strony. Podziałka w calach - co 1/16", podziałka co 1",na drugiej stronie.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 41111604 |
| eCl@ss Code | 21170301 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5182950K |
| EAN13 Barcode | 5036140243026 |
| Długość całk. | 600mm/24" mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 600 mm 24" cal |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Product Number | |
| Standard | |
| Type | Folding Rule |
| Szerokość | mm |
| Hook Type | No Hole |
| Surface Finish | Polished |
| Units of Measurement | Inch Metryczny |
| Additional Features | Flexible and rustless Subdivided to 1/16" , figured 1" other side Subdivided to mm, figured cm one side |