Przymiar zwijany 20m 66' z włókna szklanego Senator SEN5362440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 20m 66' z włókna szklanego Senator SEN5362440K
Senator SEN-536-2440K
SEN5362440K
20M/66' FIBREGLASS MEASURING TAPE Senator
SEN-536-2440K
SM.CK016,52,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Solidna taśma o dużej wytrzymałości na rozciąganie z włókna szklanego, która jest odporna zarówno na wodę jak i na korozję. Posiada łatwą do odczytania podwójną skalę (metryczną i calową), wzmocnione zakończenia taśmy i zakończenie metalowym pazurem/ zaczepem. Taśma jest zawarta w odpornej na uderzenia obudowie z tworzywa sztucznego ABS w uchwytem do nawijania taśmy i wygodną rączką.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 20m/66ft m |
| Szerokość ostrza | 9.5 mm |
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140244726 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Głębokość całk. | 38 |
| Długość całkowita | 180 |
| Waga całkowita | 0.82 |
| Szerokość całk. | 140 |
| Supplier Part No. | SEN-536-2440K |
| UNSPSC Code | 27111801 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 20 m metre 66 ft foot |
| Szerokość ostrza | 9.5mm 3/8" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całk. | 27mm |
| Szerokość całk. | 130mm |
| Numer produktu | SFT020 |
| Coating | PVC |
| Frame Material | ABS |
| Special Features | EEC Class III Lanyard |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Waterproof |