Przymiar zwijany 50m 165' otwarty Kennedy KEN5363500K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Przymiar zwijany 50m 165' otwarty KEN5363500K
Kennedy KEN-536-3500K
KEN5363500K Kennedy PRZYMIAR ZWIJANY OTWARTY50M/165'
Ostrze z włókna szklanego
Mocna otwarta rama ze skladanym chwytakiem. Taśma wykonana z mocnego i lekkiego włókna szkalnego odpornego na zgięcia i rdzewienie. Podwójnie pokryte ostrze ochrania oznaczenia. Kolec do oznaczenia i duża rączka w kształcie litery “D” pokryta gumą. Wytwarzane w granicach tolerancji EEC II klasy.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 365 |
| Szerokość całk. | 290 |
| Głębokość całk. | 45 |
| Waga | 1.21 |
| UNSPSC Code | 27111801 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5363500K |
| EAN13 Barcode | 5036140018310 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 50 m metre 165 ft foot |
| Szerokość ostrza | 13 mm 1/2" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całk. | 30 mm |
| Szerokość całk. | 400 mm |
| Product Number | |
| Coating | PVC |
| Frame Material | ABS |
| Special Features | EEC Class III |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Kink-resistant Rust-resistant |