Przymiar zwijany 7,5m z elementem blokującym w plastikowej obudowie Senator SEN5360360K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 7,5m z elementem blokującym w plastikowej obudowie Senator SEN5360360K
Senator SEN-536-0360K
SEN5360360K
7.5M/25' LOCKING TAPE RULE (25mm WIDE) Senator
SEN-536-0360K
KC-016,40ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 25 ft |
| Długość ostrza | 7.5 m |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140296732 |
| ecl@ss | 21160103 |
| Oznaczenie | SEN-536-0360K |
| UNSPSC | 27111801 |
| Waga elementu | 195 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 7.5 m metre 25 ft foot |
| Szerokość ostrza | 25mm 1" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całkowita | 67mm |
| Szerokość całk. | 78mm |
| Numer produktu | |
| Coating | Lacquer |
| Frame Material | Plastic |
| Special Features | Belt Clip EEC Class II High-Visibility Lanyard Lockable Spring Blade Return |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Corrosion-resistant |