Przymiar zwijany ABS 3m 10' Kennedy KEN5360830K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Przymiar zwijany ABS 3m 10' KEN5360830K
Kennedy KEN-536-0830K
KEN5360830K Kennedy PRZYMIAR ZWIJANY ABS 3M/10'
ABS Active Braking Tape Measures
ABS - Active Braking System automatically locks the blade in place. Push button to release brake and allow blade to retract. Non-slip moulded rubber case. Non-reflective steel blade. Triple riveted sliding end hook with an extra strong magnet and rubber grip. Secure belt clip. With stud marking every 16” on inch marked blades.*Stud markings every 16”.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 155 |
| Szerokość całk. | 125 |
| Głębokość całk. | 48 |
| Waga | 0.16 |
| UNSPSC Code | 27111801 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5360830K |
| EAN13 Barcode | 5036140028661 |
| Długość ostrza | 3m/10'* |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 3 m metre 10 ft foot |
| Szerokość ostrza | 13 mm 1/2" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całk. | 30 mm |
| Szerokość całk. | 66 mm |
| Product Number | |
| Coating | Nylon |
| Frame Material | ABS Plastic |
| Special Features | Belt Clip EEC Class II Lockable Rubber Grip |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Corrosion-resistant |