Przymiar zwijany stalowy 20m 66' Kennedy KEN5363720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
20M/66' STEEL BLADE TAPE Kennedy KEN5363720K
Kennedy KEN-536-3720K
KEN5363720K
20M/66' STEEL BLADE TAPE Kennedy
KEN-536-3720K
SM.CK016,60,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nieodblaskowa nylonowa ta?›ma stalowa powlekana celem uzyskania maksymalnej trwa?‚o?›ci. Ta?›ma mie?›ci siÄ™ w wysoko udarowej plastikowej obudowie ABS z funkcjÄ... uchwytu r??wnego nawijania i klipsem na pas. W celu u?‚atwienia obs?‚ugi, ta?›ma jest wyko?„czona z porÄ™cznÄ... pÄ™tlÄ... z tworzywa sztucznego i metalowym ko?„cowym hakiem/ zaczepem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 20m/66' m |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140244672 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Głębokość całk. | 45 |
| Długość całkowita | 232 |
| Waga całkowita | 0.85 |
| Szerokość całk. | 163 |
| Supplier Part No. | 5363720K |
| UNSPSC Code | 27111801 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 20 m metre 66 ft foot |
| Szerokość ostrza | 13mm 1/2" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całk. | 26mm |
| Szerokość całk. | 115mm |
| Coating | Nylon |
| Frame Material | ABS |
| Special Features | Belt Clip EEC Class II |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Corrosion-resistant |