Przyrząd PRC-730 do montażu pierścieni tłokowych 90-175mm wys. 100mm do samochodów osobowych i dostawczych Kennedy KEN5032240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
176,80 zł
Cena regularna:
143,74 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przyrząd PRC-730 do montażu pierścieni tłokowych 90-175mm wys. 100mm do samochodów osobowych i dostawczych Kennedy KEN5032240K
Kennedy KEN-503-2240K
Przyrząd do PIERSCIENI TLOKOWYCH 90-175mm 100mm HT.
KEN-503-2240K
Opis produktu
Przyrząd łagodnie ściska pierścienie do stanu kiedy można je zamonotwać bez uszkodzeń. Klucz i mechanizm grzechotkowy kontroluje operacje montażu. Wykonany z hartowanej sprężynowej stali. Klucz dostarczony z przyrządem.PRC-540
Do samochodów osobowych.
Zakres: 57 - 125mm (2 1/4” - 5”).
Wysokość: 80mm (3 1/4”).
PRC-730
Do samochodów osobowych i dostawczych.
Zakres: 90 - 175mm (3 1/2” - 7”).
Wysokość: 100mm (4”).
PRC-765
Do dużych, ciężkich samochodów dostawczych.
Zakres: 90 - 175mm (3 1/2” - 7”).
Wysokość: 165mm (6 1/2”).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140012219 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Wysokość | 80mm |
| Numer modelu | PRC730 |
| Opening Capacity | 90 - 175mm |
| Głębokosć całk./opak. | 80 |
| Długość całk./opak. | 110 |
| Waga całkowita | 0.345 |
| Szerokość całk./opak. | 95 |
| Nr produktu | PRC730 |
| Kod UNSPSC | 27140000 |
| Waga elementu | 300g |
KEN5032240K
PRZYRZAD DO PIERSCIENI TLOKOWYCH 90-175mm 100mm HT. Kennedy
KEN-503-2240K
SM.CK016,100,7ZLNE
Narzędzia Cromwell