Przystawka do głębokościomierza 75mm Oxford Precision OXD3309600K PRO25-4
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przystawka do głębokościomierza 75mm Oxford Precision OXD3309600K
Oxford Precision OXD-330-9600K
OXD3309600K
75mm DEPTH BASE ATTACHMENT Oxford OXD3309600K
OXD-330-9600K
Opis produktu
Przystawka do głębokościomierza wykonana ze stali nierdzewnej do stosowania z głębokościomierzami o zakresie 150mm i 200mm. Szerokość wgłębienia 16 mm z radełkowaną śrubą blokującą.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Attachment Size | 75mm |
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140293298 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| For Use With | 150/200mm |
| Nr produktu | OXD-330-9600K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 45g |
SM.CK016,61,3ZLNE