Punktak automatyczny standardowy Kennedy KEN5181710K
dostępny
Cena regularna:
34,29 €
Cena regularna:
27,88 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Punktak automatyczy standardowy Kennedy KEN5181710K
Kennedy KEN-518-1710K
PUNKTAK automatyczny standardOWY
KEN-518-1710K
Opis produktu
Wersja standardowaSiła uderzenia i głębokość zagłębienia są regulowane poprzez użycie ruchomego pierścienia. Dostarcza uderzenie pomiędzy 2.25 a 13.5kg (5 do 30lb).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111158 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Impact Weight | 2.25 - 13.5 kg |
| Długość | 120mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 130 |
| Waga całkowita | 0.09 |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 80g |
KEN5181710K
PUNKTAK AUTOMATYCZNY STANDARDOWY Kennedy
KEN-518-1710K
SM.CK016,88,6ZLNE
Narzędzia Cromwell