Ręczniki papierowe w rolce dwuwarstwowe SFR400-2B 28cm 2szt. Solent SOL9522800N Wyprzedaż Ostatnie Sztuki
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ROLKI PAPIEROWE, 2 WARSTWY SFR400-2B 28cm (opakowanie 2) Solent SOL9522800N
Solent SOL-952-2800N
SOL9522800N
ROLKI PAPIEROWE, 2 WARSTWY SFR400-2B 28cm (OPAK-2) Solent
SOL-952-2800N
SM.CK016,160,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wytrzymałe dwuwarstwowe ręczniki papierowe. Do użytku ze stojakami podłogowymi lub podobnymi dozownikami. Perforowane i bez perforacji. Bez perforacji - można ciąć do potrzebnego rozmiaru. Odpowiednie do użytku w warsztatach, przemyśle spozywczym czy motoryzacyjnym.
2 Ply White Perf - 2-warst. biały perf
2 Ply Blue Perf - 2-warst. nieb. perf
2 Ply Blue - 2 warst. nieb.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 52121600 |
| Producent | Solent Cleaning |
| Supplier Part No. | SOL-952-2800N |
| EAN13 Barcode | 5036140013537 |
| Szerokość | 28 cm |
| Długość | 400 m |
| Opakowanie zbiorcze | 2 |
| Opis | 2 Ply Blue |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Numer produktu | 508140 |
| Roll Length | 400 m metre |
| Sheet Width | 260mm |
| Sheets Per Roll | 1 |
| Pack Quantity | 2 |
| Number of Plys | 2 |