Regał do magazynowania drobnych części 8-szufladowy Senator SEN5935100K PRO25
dostępny
Cena regularna:
50,00 €
Cena regularna:
40,65 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Regał do magazynowania drobnych części 8-szufladowy Senator SEN5935100K
Senator SEN-593-5100K
Regał do magazynowania drobnych części, 8-szufladowy Senator SEN5935100K
SEN-593-5100K
Opis produktu
Wytwarzane z mocnej stali, pomalowane z przezroczystymi polipropylenowymi szufladami, które pozwalają aby zawartość wnętrzabyła widoczna przy zamkniętej szufladzie. Zabezpieczające brzegi z tyłu szuflady, które pozwalają na całkowite wysunięcie bez niebezpieczeństwa wypadnięcia szuflady. Regały magą być układane na siebie lub przytwierdzone do do ściany dla zwiększenia przestrzeni.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Depth | 155mm |
| Drawer Depth | 140mm |
| Drawer Height | 59mm |
| Drawer Width | 140mm |
| Kod EAN13 | 5036140019676 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość | 282mm |
| Number of Drawers | 8 Medium |
| Model, kod produktu | SCM008 |
| Nr produktu | SCM208 |
| Kod UNSPSC | 56121802 |
| Waga | 1.50 kg |
| Szerokość | 306mm |
SEN5935100K
REGAL DO MAGAZYNOWANIA DROBNYCH CZESCI, 8-SZUFLADOWY Senator
SEN-593-5100K
SM.CK016,122,7ZLNE
Narzędzia Cromwell