Regał standardowy 123x61x183mm Matlock MTL4051780K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 294,50 zł
Cena regularna:
1 052,44 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Regał standardowy 123x61x183mm Matlock MTL4051780K
Matlock MTL-405-1780K
MTL4051780K
5-SHELF RACK 123x61x183mm 318KG PER SHELF Matlock MTL4051780K
MTL-405-1780K
SM.CK016,715,6ZLNE
5 Półek
Ten system regałów ma słupki i belki wykonane ze stali o średniej grubości z powłoką odporną na korozję. Gumowe stopki dla ochrony podłogi. Jest łatwy w montażu, wycięcia w pionowych panelach do ustawienia półek powodują, że niepotrzebne są śruby, zaczepy czy narzędzia.. Półki są łatwo regulowane i są w stanie utrzymać
aż do 150 kg UDL (obciążenie rozłożone równomiernie), jeśli regał jest przymocowany do ściany.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Depth | 610 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140223370 |
| eCl@ss Code | 21100401 |
| Wysokość | 1830 mm |
| Max. Shelf Load | 318 kg |
| No. of Shelves | 5 |
| Supplier Part No. | 4051780K |
| UNSPSC Code | 24102004 |
| Szerokość | 1230 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Dark Grey |
| Depth | 610mm |
| Wysokość | 1830mm |
| Number of Shelves | 5 |
| Numer produktu | GRZ6-4824-5 |
| To Suit | |
| Typ | Heavy Duty Racking |
| Szerokość | 1230mm |
| Additional Features | Corrosion Resistant Requires Rubber Mallet To Assembly Rubber Feet to Protect the Floor Self Assembly Supplied with 18mm Thick Chipboard Shelves |
| Shelf Capacity | 318kg |