Rękaw foliowy 225mm 9" 165m 500g Avon AVN8370945K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
9"x500Gx165M LAYFLAT TUBING Avon AVN8370945K
Avon AVN-837-0945K
AVN8370945K
9"x500Gx165M LAYFLAT TUBING Avon
AVN-837-0945K
SM.CK016,201,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaplanuj swoje wymiary torby z polietylenu. Wybierz potrzebną szerokość i stosuj te płaskie rękawy aby otrzymać wymagane rękawy czy torebki. Potem te rękawy można zgrzewać, wiązać czy zszywać spinaczami w celu zamknięcia.
250g Gauge/330m Clear = 250g grubość/330m przezroczyste
500g Gauge/165m Clear = 500g grubość/165m przezroczyste
400g Gauge/170m Black = 400g grubość/170m czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Clear |
| EAN13 Barcode | 5036140325425 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 165 m |
| Supplier Part No. | 8370945K |
| Grubość | 125 µm |
| Grubość | 500 gauge |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Szerokość | 225 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 165 m metre" cal |
| Typ | Polythene Tubing |
| Szerokość | 225mm 9" cal |
| Micron | µm micrometre |