Rękaw foliowy 6" 150mm 330m 250g Avon AVN8370770K AVN-837-0770K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rękaw foliowy 6" 150mm 330m 250g Avon AVN8370770K AVN-837-0770K
6"x250Gx330M LAYFLAT TUBING Avon AVN8370770K
AVN-837-0770K,
Customise your polythene bag size. Choose your preferred width and use the layflat tubing to make your own custom sized bags or sleeves. Tubing can be heat sealed, tied or stapled closed.
Specyfikacja:
| Property | Value |
|---|---|
| Brand | Avon |
| Colour | Clear [-] |
| EAN13 Barcode | 5036140376342 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Overall Length | 330 m |
| Supplier Part No. | 8370770K |
| Thickness | 62.5 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Width | 150 mm |
Informacje dodatkowe:
| Property | Value |
|---|---|
| Colour | Clear |
| Length | 330 m |
| Type | Polythene Tubing |
| Width | 150 mm |
| 6 in. |