Rękaw foliowy 60cm 24" 330m 250g 62,5um do pakowania polietylenowy LDPE Avon AVN8370860K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zaplanuj swoje wymiary torby z polietylenu. Wybierz potrzebną szerokość i stosuj te płaskie rękawy aby otrzymać wymagane rękawy czy torebki. Potem te rękawy można zgrzewać, wiązać czy zszywać spinaczami w celu zamknięcia.
- Grubość folii: 62,5um
- Materiał: Polietylen, PE, LDPE
- Gramatura: 250g/m2
- Szerokość: 600mm, 24"
- Długość 330m
- Kolor: przeźroczysta, transparentna
- Oznaczenie: AVN8370860K, AVN-837-0860K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Avon |
| Kolor | Clear |
| EAN13 Barcode | 5036140376397 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 330m |
| Supplier Part No. | 8370860K |
| Gramatura | 250g/m2 |
| Grubość | 62,5 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Szerokość | 600mm |