Rękaw foliowy z polietylenu 100mm 4" 330m 250g folia PE LDPE Avon AVN8370750K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Rozmiar 100mm, 10cm, 4"
- Długość: 330m
- Gramatura: 250g/m2
- Grubość: 62,5um
- Materiał: polietylen, PE, LDPE
- Kod: AVN8370750K AVN-837-0750K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Clear |
| EAN13 | 5036140325364 |
| ecl@ss | 20270000 |
| Długość całkowita | 330 m |
| Oznaczenie | AVN-837-0750K |
| Grubość | 250 gauge |
| Grubość | 62.5 µm |
| UNSPSC | 24141514 |
| Szerokość | 100mm |