Rękaw foliowy z polietylenu 200mm 8" 330m 250g PE LDPE Avon AVN8370780K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Rozmiar: 200mm, 20cm, 8"
- Długość: 330m
- Grubość: 62,5um
- Gramatura: 250g/m2
- Materiał: polietylen, PE, LDPE
- Kolor: transparentny, przeźroczysty
- Kod: AVN8370780K, AVN-837-0780K
Zaplanuj swoje wymiary torby z polietylenu. Wybierz potrzebną szerokość i stosuj te płaskie rękawy aby otrzymać wymagane rękawy czy torebki. Potem te rękawy można zgrzewać, wiązać czy zszywać spinaczami w celu zamknięcia.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Avon |
| Kolor | Clear |
| EAN13 Barcode | 5036140325371 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 330m |
| Supplier Part No. | 8370780K |
| Gramatura | 250g/m2 |
| Grubość | 62.5 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Szerokość | 200mm |