Rolki papieru pakowego woskowanego 900mmx100m Avon AVN8300260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rolki papieru pakowego woskowanego 900mmx100m Avon AVN8300260K
Avon AVN-830-0260K
AVN8300260K
WAXED KRAFT PAPER ROLLS 900mmx100M 55gsm Avon
AVN-830-0260K
SM.CK016,104,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wodoodporny papier woskowany dwustronnie, stosowany do zawijania komponentów inżynieryjnych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140324060 |
| eCl@ss Code | 24262308 |
| Długość | 100 m |
| Supplier Part No. | 8300260K |
| Grubość | 55 g/m? |
| UNSPSC Code | 14122100 |
| Szerokość | 900 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 100 m metre mm |
| Materiał | Kraft |
| Typ | Roll |
| Waga | 55 g/m? grams per square metre |
| Szerokość | 900mm |