Rozwiertak maszynowy 10mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652669A PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 10mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652669A
Sherwood SHR-065-2669A
SHR0652669A
KC-016,117ZN/SM.[NM]
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 5.50. Limity tolerancji: +0.004, -0.000.
Średnica: Ponad 5.50 ~. Limity tolerancji: +0.005, -0.000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 10mm |
| EAN13 | 5036140178441 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38mm |
| Długość całkowita | 133mm |
| Oznaczenie | SHR-065-2669A |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 73 g |