Rozwiertak maszynowy 13mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652234Q
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 13mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652234Q
Sherwood SHR-065-2234Q
SHR0652234Q
x Sherwood SHR0652234Q SHR0652234Q
SHR-065-2234Q
Lewostronna spirala, prawostronne cięcie. Wykonano zgodnie z: BS 328-4.
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 3.00. Limity tolerancji: +0.008, -0.004.
Średnica: Ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.010, -0.005.
Średnica: Ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Limity tolerancji: +0.012, -0.006.
Średnica: Ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Limity tolerancji: +0.015, -0.008.
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Średnica | 13mm |
| EAN13 Barcode | 5036140277304 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78mm |
| Długość całkowita | 152mm |
| Supplier Part No. | SHR-065-2234Q |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga elementu | 97 g |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 152mm |
| Model, kod produktu | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328-4 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 6 |
| Typ długości | Standard Length |
| Diameter Tolerance | 0.015 - 0.008 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 13mm |
SM.CK016,155,3ZLNE