Rozwiertak maszynowy 16mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652236S
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 16mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652236S
Sherwood SHR-065-2236S
SHR0652236S
Rozwiertak maszynowy HSS, chwyt prosty 16mm SHR0652236S
SHR-065-2236S
SM.CK016,186,4ZLNE
Lewostronna spirala, prawostronne cięcie. Wykonano zgodnie z: BS 328-4.
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 3.00. Limity tolerancji: +0.008, -0.004.
Średnica: Ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.010, -0.005.
Średnica: Ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Limity tolerancji: +0.012, -0.006.
Średnica: Ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Limity tolerancji: +0.015, -0.008.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 Barcode | 5036140177857 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Długość rowków, części roboczej | 87mm |
| Długość całkowita | 175mm |
| Supplier Part No. | SHR-065-2236S |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga elementu | 235 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 175mm |
| Długość rowków, części roboczej | 87mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328-4 |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 8 |
| Typ długości | Standard Length |
| Diameter Tolerance | 0.015 - 0.008 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 16mm |