Rozwiertak maszynowy 24mm HSS chwyt stożkowy Sherwood SHR0652386N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 24mm HSS chwyt stożkowy Sherwood SHR0652386N
Sherwood SHR-065-2386N
SHR0652386N
Rozwiertak maszynowy HSS, chwyt stożkowy 24mm SHR0652386N
SHR-065-2386N
SM.CK016,365,5ZLNE
Opis produktu
Używane to wykonywania wykończeń mieszczącywch się w granicach tolerancji poprzez poszerzanie poprzednich otworów do porządanej wielkości. 45° obniżony nakrój. Wykonano zgodnie z: BS 328-4.Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 3.00. Limity tolerancji: +0.008, -0.007.
Średnica: Ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.010, -0.005.
Średnica: Ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Limity tolerancji: +0.012, -0.006.
Średnica: Ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Limity tolerancji: +0.015, -0.008.
Średnica: Ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Limity tolerancji: +0.017, -0.009.
Średnica: Ponad 30.00 ~ aż do 50.00. Limity tolerancji: +0.021, -0.012.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Tolerancja średnicy | +0.017 to -0.009 |
| Kod EAN13 | 5036140178212 |
| Kod eCl@ss | 21010400 |
| Powłoka, wykończenie | Steam Tempered |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 115mm |
| Typ rowków | Spirala lewostronna |
| Typ długości | Standardowa długość |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Stożek Morse'a | 3 |
| Liczba rowków | 8 |
| Długość całk./opak. | 242mm |
| Średnica rozwiertaka | 24mm |
| Typ rozwiertaka | Fixed |
| Typ chwytu | Stożek Morse'a |
| Standard, norma | BS 122 : Part 2; BS 328 Part 4 |
| Nr produktu | SHR-065-2386N |
| Rozmiar chwytu stożkowego | MT3 |
| Kod UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 686g |