Rozwiertak maszynowy 3,5mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652223D PRO19-20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 3,5mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652223D
Sherwood SHR-065-2223D
SHR0652223D
SM.CK016,57,9ZLNE
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 3.00. Limity tolerancji: +0.008, -0.004.
Średnica: Ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.010, -0.005.
Średnica: Ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Limity tolerancji: +0.012, -0.006.
Średnica: Ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Limity tolerancji: +0.015, -0.008.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 3.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140177741 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 33mm |
| Długość całk. | 66mm |
| Sup. Part No. | SHR-065-2223D |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga | 4 g |