Rozwiertak maszynowy 3/32" 2,381mm HSS calowy Sherwood SHR0652201B PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sherwood 3/32" HSS S/S SP/FL MACHINE REAMER SHR0652201B SHR-065-2201B
Tolerancja: Górna +0.0003 cala, Dolna -0.0001 cala
Wymiar w milimetrach: 2,38125mm (3/32")
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241611 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-065-2201B |
| EAN13 Barcode | 5036140372429 |
| Średnica | 3/32" |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 1.1/8" |
| Długość całk. | 2.1/4" |
| Waga elementu | 3 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 2.1/4" |
| Numer produktu | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm 1-1/8" cal |
| Typ chwytu | prosty |
| Typ rowków | Spirala lewoskrętna |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | BS 328-4 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie | Hartowane, utwardzane |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Typ długości | Standard |
| Tolerancja | 0.0003 - 0.0001 cala |
| Typ | stały |
| Średnica rozwiercania | 3/32" |